NOVÉ LOKALITY, NOVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Okrem priamej realitnej činnosti môže náš marketingový tím prevziať kompletný marketing a PR komunikáciu za Vás. Od vytvorenia webstránky projektu, tvorby virtuálnych prehliadok z CAD systémov, cez grafické podklady a správu sociálnych sietí, až po kompletný realitný servis obhliadok a komunikácie s klientmi.

S čím teda môžeme pomôcť my?

banner-developer3

Marketing projektu

Základom prezentácie developerského projektu je dobre spracovaná identita s webovou stránkou. Už viac nemusíte mať 3 agentúry na zastrešenie svojho projektu a predaja. Náš „inhouse“ marketingový tím už niekoľko rokov vytvára dynamické webové stránky a logotypy pre slovenské firmy. Spravujeme sociálne siete 4* hotelom, stavebným firmám i turistickým atrakciám. Navrhneme stratégiu pre Váš projekt unikátnym spojením nášho marketingového a realitného tímu.

Životný štýl

Spravujeme sociálne siete s dosahom 1.5 milióna impresií týždenne na Slovensku s výhradne slovenským publikom zaujímajúcim sa o cestovanie, štýlové ubytovanie a životný štýl. Prepojením našich aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Prezentácia lokality je prvým krokom ako zaujať verejnosť a predstaviť bývanie vo Vašom developerskom projekte.
banner-developer1
banner-developer2

Recenzia bývania

Ako prvá RK na Slovensku máme unikátnu ponuku pre developerov, ale aj novostavby a apartmány v rekreačných oblastiach! V digitálnej dobe blogerov a influencerov zviditeľníme Vaše nehnuteľnosti príbehmi. Vytvorím recenziu a následný marketing v modernom blogerskom štýle, ktorý bežne funguje v hotelovom segmente. Vďaka reálnym niekoľko ročným spoluprácam s hotelmi na Slovensku a spojeniu praxe certifikovanej realitnej činnosti vieme navrhnúť, aká stratégia pre Vašu nehnuteľnosť bude najvhodnejšia.
web

1. Tvorba identity

Vytvoríme Vám pútavý a dynamický web s prehľadom nehnuteľností a ich rezerváciami, virtuálne prehliadky z CAD systémov, kompletná tvorba grafických a multimediálnych materiálov pre maklérov.

sociálne siete

2. Životný štýl

Prepojením aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Vytvoríme prezentáciu lokality na mieru ako nový životný štýl a benefity bývania v tejto lokalite.

makler

3. Realitná činnosť

V súčinnosti s marketingovými aktivitami zastrešíme aj kompletné obhliadky, inzerciu a komunikáciu s klientmi. Podľa vopred dohodnutej stratégie zabezpečíme celú prezentáciu a predaj „na kľúč“.

marketing

Nášmu marketingovému tímu už dôverovali aj:

marketing loga
inzercia

Overená klasika aj exkluzívne spolupráce

Bežná inzercia na portáloch už dnes zďaleka nestačí! Mladí ľudia sú na sociálnych sieťach a na nich treba úplne inak. Bežní makléri to často podceňujú alebo nevedia ako na to. Väčšina RK nemá ani vlastných fotografov a fotia ponuky mobilnými telefónmi. To si predsa vie väčšina predávajúcich spraviť aj sami, no nie? A ako to vyzerá, keď sa Vašej ponuky chopia naši marketéri? Vytvoríme virtuálne prehliadky + videospoty, pripravíme grafiky pre sociálne siete a samozrejmosťou je fotenie profesionálnou technikou (nie mobilom!). To je štýl našej štandardnej prezentácie, od "povinnej jazdy" bežného makléra, cez cielený marketing na sociálnych sieťach, po exkluzívne spolupráce s regionálnymi blogmi a cielenými výlepnými miestami a klipboardmi v meste Poprad. A to všetko "inhouse" pod jednou strechou u nás...
praveslovenske.sk
podtatrami.sk
topreality.sk
reality.sk
nehnutelnosti.sk
bazos.sk
bydo
byt.sk
Facebook Marketplace
novostavby.sk
byty.sk
reality.sme.sk
xreality
ipresov
ikosice
ibratislava
izilina
uzivamsi