O našej realitnej kancelárii

exkluzivnereality.sk

Exkluzívne reality

Našim cieľom je poskytovať realitné služby na profesionálnej úrovni. Poskytujeme plnú podporu našim partnerom v oblasti financií, realít a obchodu na základe spolupráce, vzdelávania a rozširovania obchodníckej siete. Zameriavame sa prevažne na obchodovanie s nehnuteľnosťami na Slovensku, hlavne v Košickom, Žilinskom a Prešovskom Kraji.

Tím ExkluzivneReality.sk ponúka svojim klientom spoluprácu realitných profesionálov, ktorí veria v kvalitu exkluzívneho predaja ich nehnuteľnosti a nie v kvantitu účelového nahadzovania nehnuteľností do realitných databáz. Máme dvadsaťročné skúsenosti v oblasti kúpy, predaja, prenájmu realít a cestovného ruchu po celom Slovensku, ktoré začali v Bratislave v roku 1998 a do dnešného dňa pokračujú pod Vysokými Tatrami. Preto svojim klientom ručia 100% bezpečnosť a vysokú profesionalitu služieb. Sledujeme trendy v realitnom svete, využívame najmodernejšie technológie a postupy v prospech klienta na dosiahnutie rýchlejších a efektívnejších výsledkov.

Tím ExkluzivneReality.sk sa snaží v realitnom biznise spolupracovať s konkurenciou na najvyššej a korektnej úrovni za účelom dosiahnutia partnerských vzťahov prostredníctvom referenčných obchodov.

Kde nás nájdete?

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov